Nie pozwól na nudę w ferie” 

Opublikowano 30 stycznia 2023, 10:31

Ferie to piękny, zimowy czas, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem. Jak nie nudzić się na feriach? Wystarczyło przyjść do Biblioteki w Brzózie Królewskiej. Ferie w bibliotece wypełnione były atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – wesoło, inspirująco i kulturalnie. Zajęcia w pierwszym i drugim tygodniu ferii zimowych cieszyły się dużym zainteresowaniem i minęły w sympatycznej atmosferze. Dzieci wzięły udział w takich zajęciach jak: wykonanie bałwanków ze skarpetek, pachnących upominków na Dzień Babci i Dziadka, ramek na zdjęcia, karmników dla ptaków, pięknych obrazków z kapsli oraz masek karnawałowych. Uczestnicy zajęć przenieśli się też w świat gier i zabaw, na koniec zajęć nasi milusińscy zagrali w tradycyjne koło fortuny, które sprawia dzieciom ogromną zabawę.