Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wiesławem Zielińskim

Opublikowano 17 stycznia 2017, 04:13

Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Leżajsk z siedzibą w Giedlarowej zaprasza na spotkanie autorskie z Wiesławem Zielińskim 23 stycznia 2016 r. (poniedziałek) o godz. 15:00.

 

Wiesław Zieliński to znany poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki, dziennikarz prasowy i radiowy związany
z Rzeszowem. Debiutował w 1972 r. wierszem „Geometria” zamieszczonym w rzeszowskim magazynie młodzieżowym „Prometej”. W tym samym roku debiutował jako dziennikarz – publicysta sportowy. Pierwszy tomik jego poezji „Zabawa w dorosłych” został opublikowany w 1979 r. Jego bogaty dorobek artystyczny świadczy o dużej i różnorodnej aktywności literackiej. W roku 2001 otrzymał Nagrodę Literacką Miasta Rzeszowa II stopnia oraz Medal im. Franciszka Kotuli.

Serdecznie zapraszamy