Wycieczka do ENERGYLANDII

Opublikowano 11 lipca 2017, 05:34

W dniu 14 czerwca 2017r. w ramach obopólnej współpracy Stowarzyszenia Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto oraz Gminnej Biblioteki Publicznej, zorganizowana została wycieczka do ENERGYLANDII.

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.
W wycieczce wzięło udział 53 osoby w większości dzieci i młodzież blisko związane z biblioteką i stowarzyszeniem w Starym Mieście. Była to forma nagrody za postawę poszczególnych osób które aktywnie udzielają się w ramach wolontariatu w bibliotece oraz stowarzyszeniu.
Wyjazd zorganizowany został przy wsparciu Wójta Gminy Leżajsk, w ramach realizowanego projektu ” Pożyteczne Aktywności 2017″ jako część zadania publicznego “Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym”

Więce na : https://energylandia.pl/