Sposób na wakacyjną nudę w Bibliotece w Brzózie Królewskiej

Opublikowano 14 września 2023, 10:57

Biblioteka Publiczna w Brzózie Królewskiej pozyskała grant w wysokości 5 tys. zł. na tegoroczne wakacje z programu Wakacyjna AktywAkcja z Fundacji PFR. Celem projektu było wsparcie aktywności i edukacji dzieci podczas letniego wypoczynku. W dniach od 3 do 14 lipca 2023r zostały zaplanowane różnorodne formy zajęć dla dzieci, w tym jedne przy współpracy z Klubem Seniora z Brzózy Królewskiej. Projekt polegał na zorganizowaniu dla dzieci gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu, warsztatów kreatywnych wykonywania świec żelowych, bransoletek i breloczków oraz drzewek szczęścia. Ciekawą formą spędzania czasu wolnego była piesza wycieczka do Ośrodka Hodowli Głuszca w Brzózie Królewskiej. Na zakończenie projektu dzieci wybrały się na jednodniową wycieczkę autokarową do Leżajska.