Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Opublikowano 5 lutego 2024, 01:22

“Jakbyś przeliterował słowo miłość? Miłości nie da się przeliterować. Trzeba ją poczuć.”

A.A .Milne  „Kubuś Puchatek”

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka w Filii Bibliotecznej w Dębnie. 

Mimo, że nasz puchaty kolega mieszka w Stumilowym lesie, nie ma osoby która by go nie znała. Dzięki jego przygodom możemy nauczyć się wielu wartościowych rzeczy np. o przyjaźni, rodzinie, pomaganiu, miłości oraz wielu innych.

18 stycznia Oddziały Przedszkolne z  Zespołu Szkół w Dębnie z chęcią uczestniczyły we wspólnym świętowaniu i właśnie w tym dniu odwiedziły bibliotekę w Dębnie. Dziękuję, że po raz kolejny przyłączyliście się do wspólnej zabawy. Kubuś Puchatek był zachwycony waszą obecnością oraz pracami jakie powstały podczas waszej wizyty.

Tak mu się u nas spodobało, że zapowiedział się już za rok 😉