Ferie w Filii Bibliotecznej w Dębnie

Opublikowano 19 lutego 2024, 11:32

Filia Biblioteczna w Dębnie zorganizowała zajęcia z okazji ferii zimowych, które trwały tylko 3 dni, ale za to czas spędzilismy intensywnie. Podczas trwania zajęć nie zabrakło rebusów, zagadek oraz zabaw ruchowych. Największą popularnością cieszyły się gry „kalambury” oraz „koło fortuny” , podczas których uczestnicy byli podzieleni na drużyny i wspólnie zdobywali punkty. Ćwiczyliśmy również naszą pamięć, próbowaliśmy swoich sił jako detektywi, wykonaliśmy małe prace plastyczne (lampioniki z okazji zbliżających się walentynek), oraz na chwilę byliśmy nawet w kinie,🔍🖍🍿.

Pamiętajmy, że czas spędzony w bibliotece nigdy nie jest czasem straconym,❤🥰

Wszystkim uczestnikom dziękuję za przybycie oraz za dobry humor, który zabrali ze sobą przychodząc na zajęcia, za wasze pomysły zarówno do zabaw jak i do prac plastycznych.❤🥰🙂🫶