Ferie w Brzózie Królewskiej

Opublikowano 16 lutego 2024, 12:41

Tegoroczne ferie w  Bibliotece Publicznej w Brzózie Królewskiej pod nazwą „Zimowa biblioteka” dobiegły końca. Spotkania odbywały  się przez kilka dni w godz. od 11.00 do 13.00. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych nie brakowało. Każdego dnia do książnicy z uśmiechem na twarzy przybiegały dzieci, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas zajęć dzieci mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi, robiąc piękne prace plastyczne, m.in. zimowy domek, flamingi. jaszczurki z gąbki, reniferki. Ciekawą atrakcją było smażenie pączków w tłusty czwartek. Nie zabrakło oczywiście gier i zabaw ruchowo-sportowych, dostosowanych oczywiście do warunków lokalowych biblioteki oraz bardzo lubiana przez dzieci gra w koło fortuny. Wszystkim uczestnikom spotkań serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że różnorodność organizowanych form trafiła w gusta naszych najmłodszych i okazała się ciekawym, oryginalnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.