Ferie w bibliotece w Biedaczowie

Opublikowano 21 lutego 2024, 09:24

W dniach 31.01-08.02 Biblioteka i Dom Kultury w Biedaczowie przygotowała zajęcia feryjne dla dzieci. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia artystyczne, podczas których uczestnicy mogli wykazać się zdolnościami manualnymi, fantastyczną pomysłowością i kreatywnością. Podczas zajęć dzieci wykonywały prace przestrzenne tj. bałwanki, aniołki, dinozaury. Mając na uwadze, że ferie zimowe przypadły na czas karnawału, młodzi artyści wykonywali również kolorowe i błyszczące maski karnawałowe. Oczywiście, nie mogło także zabraknąć zabaw z książką. Na zajęciach literacko-plastycznych, na podstawie przeczytanych fragmentów książek i bajek dzieci tworzyły prace plastyczne. Dopełnieniem interesujących zajęć były podchody w terenie, gry, zabawy, quizy, kalambury oraz turniej tenisa stołowego. Mamy nadzieję, że dzięki różnorodnym formom zajęć dzieci w twórczy i kreatywny sposób mogły spędzić czas ferii zimowych.