„Zamieszanie w Krainie Bajek ”

Opublikowano 24 maja 2018, 07:16

Bajki mają w sobie coś magicznego. Coś, co sprawia, że świat staje się lepszy. Jednak co się stanie, kiedy w naszych ulubionych bajkach pomieszają się postacie? O tym przekonały się dzieci ze Żłobka- Leśny Domek oraz uczniowie Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej klasy Ia, Ib, IIa, IIIa i IIIb, które miały okazję obejrzeć przedstawienie kukiełkowe pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek ” oraz przedstawienie J. Tuwima „Rzepka” w wykonaniu zaprzyjaźnionych czytelników naszej biblioteki . Spotkanie odbyło się 17 maja 2018r. Przedstawienia bardzo podobały się dzieciom, co dało się zauważyć po ich aktywnym udziale i uśmiechniętych buziach.
W przedstawieniu wystąpili:
Rzepka – Szymon Kozyra
Dziadek – Mateusz Szczęch
Babcia – Kamila Kozyra
Wnuczek – Paweł Zygmunt
Mruczek – Jakub Loryś
Kotek – Natalia Burek
Kurka – Laura Kozyra
Gąska – Weronika Kozyra
Bocian – Dominika Pęcak
Żabka – Alicja Dmitrowska
Kawka – Łukasz Loryś
Dziękujemy młodym aktorom za piękny i udany występ oraz bibliotekarkom z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku za pomoc i współpracę.