„Żabki” z Przedszkola w Giedlarowej
W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek naszą bibliotekę odwiedziła dziś grupa „Żabki” z Przedszkola w Giedlarowej.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały książeczki, słuchały czytanych opowieści oraz chętnie uczestniczyły we wspólnych rozmowach o książkach. Nie zabrakło również czasu na swobodną zabawę i pierwsze małe czytelnicze przygody.
To było bardzo radosne i pełne uśmiechu spotkanie, które po raz kolejny pokazało, że miłość do książek warto rozwijać już od najmłodszych lat.
