Wakacje w bibliotece – podsumowanie

Opublikowano 13 września 2017, 09:30

Gminna Biblioteka Publiczna w Giedlarowej w dniach od 26 czerwca – 31 lipca 2017 r. przygotowała i przeprowadziła cykl zajęć wakacyjnych pod nazwą „Wakacje w bibliotece”. Dzięki zaproponowanemu programowi zajęć, dzieci mogły wypełnić swój wolny czas twórczą, a przy tym przyjemną i wesołą zabawą.

W ramach zajęć zorganizowano:

  • Zajęcia plastyczne
  • Głośne czytanie, pytania do książki
  • Turnieje gier planszowych i komputerowych
  • Projekcje filmów animowanych

O tym, że zajęcia w bibliotece mogą być udane, świadczą uśmiechnięte buzie i aktywność naszych najmłodszych czytelników. Wakacyjne zajęcia dobiegły końca, ale cały czas można w godzinach otwarcia biblioteki korzystać z komputerów, gier planszowych, czasopism i bogatej oferty książek dla dzieci i młodzieży.

Gminna Biblioteka Publiczna dziękuje wszystkim dzieciom za udział w wakacyjnych zajęciach oraz za miło spędzony czas.