Tydzień Bibliotek

Opublikowano 20 maja 2021, 02:46

Z okazji Tygodnia Bibliotek 10 i 11 maja Biblioteka Publiczna w Brzózie Królewskiej zaprosiła przedszkolaków Grupę A,B,C,D na spotkania bajkowe z Kaczorem Donaldem i Myszką Minnie. Spotkania z postaciami bajkowymi wywarły duże wrażenie na dzieciach. Podczas tych spotkań każdy miał okazję uścisnąć łapkę wesołych postaci. Po przywitaniu nastąpiła chwilka oddechu i wszyscy w skupieniu wysłuchali czytanych na głos opowieści o brzydkim kaczątku i o myszce Mysi . W dalszej części spotkania dzieci brały udział w zgaduj zgaduli i odpowiadały na zagadki przygotowane przez bibliotekarki. Wszyscy wykazali się wspaniałą znajomością treści książek i poprawnie udzielali odpowiedzi. Następnie nadszedł czas na zabawę. W nagrodę wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane cukierkami.