Spotkanie przedszkolaków ze Shrekiem

Opublikowano 28 grudnia 2015, 08:27

Dnia 20.XI. 2015 r. w Oddziale dla Dzieci w Giedlarowej odbyło się spotkanie przedszkolaków ze znaną postacią bajkową Shrekiem. Na które przybyło 100 dzieci wraz z opiekunami. Wspólnie bawiliśmy się ze Shrekiem przy wesołej muzyce. Spędzony czas w bibliotece dostarczył dzieciom wiele wrażeń i radości.

W dniach od 25.XI. 2015 r. do 27.XI. 2015 r.oddział dla dzieci odwiedziły 4 grupy przedszkolaków oraz uczniowie klasy pierwszej z Giedlarowej. Dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione przytulanki.

Światowy Dzień Pluszowego Misia przypada dnia 25 listopada. Spotkania przebiegały ph. “Jak to z tym misiem było”. Bibliotekarka Grażyna Krówka zapoznała dzieci z historią pluszowego misia. Wspólnie z dziećmi złożyliśmy życzenia misiowi i razem z dziećmi bawiliśmy. Nie zabrakło głośnego czytania fragmentów ciekawych książek, których bohaterami są sympatyczne misie. Na koniec dzieci zostały poczęstowane ulubionym przysmakiem misiów.

4 grudnia 2015 roku z okazji Święta Mikołaja bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z zerówki z Panią Anną Płoszaj. Bibliotekarka przeczytała dzieciom “Legendę o św. Mikołaju”.  Wspólnie śpiewaliśmy piosenki dla dzieci. Oraz został przeprowadzony konkurs pt. “Co wiesz o św.Mikołaju”. Każde dziecko otrzymało słodki upominek.

SAMSUNG CAMERA PICTURES