Re-Animuj się!
Będziemy się szkolić i zdobywać nowe inspiracje!
Z radością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Leżajsk z siedzibą w Giedlarowej znalazła się w gronie laureatów 11. edycji ogólnopolskiego konkursu „Re-Animuj się!” organizowanego przez stowarzyszenie LABiB.
Dzięki udziałowi w projekcie nasi bibliotekarze wezmą udział w profesjonalnych warsztatach prowadzonych przez praktyków i ambasadorów LABiB z całej Polski. Szkolenia będą dotyczyć m.in. nowoczesnej pracy z czytelnikiem, działań kreatywnych, STEAM-u oraz wykorzystania nowych metod i narzędzi w bibliotece.
To dla nas ogromna szansa na rozwój, zdobycie nowych pomysłów i jeszcze lepsze dopasowanie oferty bibliotecznej do potrzeb naszych użytkowników – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą bibliotekę i wracać do Was z nową energią oraz inspiracjami do działania!

