Podsumowanie ferii zimowych w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej

Opublikowano 7 lutego 2017, 10:14

Minęły 2 tygodnie ferii zimowych, ferii, które w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej wypełnione były atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas– inspirująco i wesoło. Zajęcia rozpoczęliśmy wesołym teatrzykiem kukiełkowym pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”.

“Głośne czytanie baśni różnych narodów” to kolejne zajęcia na których dzieci poznały dziedzictwo baśni niektórych krajów. W ramach zajęć dzieci poznały różne ciekawe gry i zabawy w jakie bawią się ich rówieśnicy na innych kontynentach. Na kolejnych zajęciach dzieci mogły zrobić laurki dla babci i dziadka, poznały tajemnicę malowania na mleku, wykonać własną kulę śnieżną.

Stałym elementem wszystkich spotkań były zabawy ruchowe (gra w szczura, piłka parzy, zabawy z chustą animacyjną, zawody narciarskie, gra w kręgle)    w trakcie, których dzieci mogły się zmagać z zadaniami i konkurencjami.

Niestety, czas biegnie nieubłaganie i zakończyły się ferie z Biblioteką i Ośrodkiem.

Dziękujemy za wspólną zabawę, życzymy wszystkim, by w codzienności życia spotykać radość i zapraszamy do naszej biblioteki.