Piknik „Na jagody” w Biedaczowie.
15.06.2025r. na placu obok Ośrodka Kultury w Biedaczowie odbył się piknik „Na jagody” zorganizowany przez KGW wraz z Biblioteką i Domem Kultury w Biedaczowie. W części artystycznej wystąpił zespół Olszynka, dziecięca grupa taneczna Tęcza oraz zespół Jagoda z Starego Miasta. Biblioteka zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy w Bajkowe Koło Fortuny, opartej na zasadach znanego teleturnieju. Uczestnicy mogli poczuć emocje towarzyszące zawodnikom z telewizyjnego ekranu. Każdy miał okazję zakręcić kołem i wykazać się znajomością bajek, sprawnością przy wykonywaniu różnych wyzwań czy zbankrutować. Kręceniu kołem nie było końca… .Wśród atrakcji pojawiło się również bajkowe rysowanie oraz kącik bajek dla najmłodszych. To był pełen radości dzień. Dziękujemy.









