PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI W WIERZAWICACH

Opublikowano 24 czerwca 2016, 12:34

W dniu 15.06.2016r. w Filii Bibliotecznej w Wierzawicach odbyło się Pasowanie na Czytelnika. W wydarzeniu tym wzięły udział dzieci z klas pierwszych tutejszej szkoły podstawowej. W pierwszej części starsze koleżanki przygotowały krótki program artystyczny, następnie przeczytana została bajka o Jasiu i Małgosi. Wszystkie dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą zawsze kochać, szanować i dbać o wypożyczone książki. W drugiej części każde dziecko zostało pasowane przez bibliotekarkę na czytelnika biblioteki. Na pamiątkę tego wydarzenia wręczone zostały okolicznościowe dyplomy, zakładki i inne drobne upominki.
Po uroczystym pasowaniu dzieci wzięły udział w grach i zabawach prowadzonych przez instruktora GOK – Tomasza Kwiecińskiego.