Nie rób “byków” w bibliotece. Mistrzowie ortografii wyłonieni.

Opublikowano 11 maja 2023, 12:39

Zmagania ortograficzne w Filii Bibliotecznej dobiegły końca. Od kilku tygodni uczniowie klasy III i IV z Zespołu Szkół w Dębnie za zgodą swoich wychowawców brali udział w wyzwaniu ortograficznym, zorganizowanym przez Filię Biblioteczną w Dębnie. Klasa III napisała w sumie 4 dyktanda, które odbywały się co dwa tygodnie, natomiast klasa IV do dyktanda przystąpiła trzy razy. Każde dyktando oceniane było w postaci przyznawanych punktów. Po zsumowaniu zdobytych punktów nadszedł długo wyczekiwany czas, ogłoszenia i nagrodzenia zwycięzców. Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratuluję.

Oto nasi mistrzowie ortografii:

Klasa III

I miejsce: Zuzanna Rydzik,

II miejsce: Antoni Niedźwiecki,

III miejsce: Szymon Dziob.

Klasa IV

I miejsce: Izabela Pucyło,

II miejsce: Martyna Pajączek,

III miejsce: Antonina Kaszowska oraz Tymon Buczma

GRATULACJE!!