Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Opublikowano 8 marca 2023, 02:30

18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, Biblioteka w Dębnie świętowała ten dzień w późniejszym terminie ze względu na przypadające wtedy ferie zimowe.❄️☃️⛷

Niedawno w Filii Bibliotecznej w Dębnie mieliśmy przyjemność gościć Kubusia Puchatka – przesympatycznego misia, którego wszyscy znamy a w szczególności nasi najmłodsi. Podczas odwiedzin poznaliśmy również jego przyjaciół z którymi mieszka w Stumilowym lesie🌳🌳 i którzy są równie sympatyczni co nasz żółty kolega (mimo, iż widzieliśmy ich tylko na kartkach książki stwierdziliśmy, że tacy właśnie są, bo są przyjaciółmi Puchatka, to muszą tacy być 😉 ).

Jak zawsze niezawodne okazały się grupy przedszkole z Zespół Szkół w Dębnie, które wraz z opiekunkami odwiedzili Bibliotekę w tym szczególnym dniu, za co serdecznie dziękuję.🥰🫶

Nasz gość chciał pozostawić po sobie jakiś ślad i zaproponował każdej z grup o narysowanie jego portretu, jak widać dzieci spisały się znakomicie.😁😍