Książki w języku angielskim

Opublikowano 20 października 2016, 02:20

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż w naszej Bibliotece są już dostępne książki w języku angielskim.
Są one przeznaczone dla osób o różnym poziomie znajomości języka – od początkujących do zaawansowanych. W ofercie literatura współczesna i klasyka, książki dla dzieci i dla młodzieży. Przystosowane do potrzeb wiekowych i językowych uczniów, zawierające elementy mające pomóc w zrozumieniu treści (słowniczki, ćwiczenia).
Książki te to uproszczone wersje oryginalnych tytułów. Takie adaptacje mają przyjazną dla czytelnika długość, ograniczoną liczbę słów, a mimo to zachowują większość walorów oryginału. Czytanie literatury pięknej w języku oryginalnym to połączenie przyjemnego z pożytecznym, to uczenie się przy okazji czytania znakomitych powieści.
Ponadto polecamy materiały pomocnicze do nauki języków obcych, takie jak słowniki, gramatyki, repetytoria i rozmówki. Enjoy your reading!

11 21 31 41 52 61 71 81 91