KONCERT „WIELKIE KOLĘDOWANIE”

Opublikowano 7 lutego 2017, 10:26

Któż z nas nie lubi Świąt Bożego Narodzenia, tego wszystkiego, co stanowi atmosferę tej nocy: żłóbka z Bożą Dzieciną na sianku, szopki betlejemskiej z pasterzami i zwierzętami, gwiazdy na niebie, kolęd, białego opłatka w wyciągniętej dłoni, śnieżnobiałego obrusa na stole, przy którym zasiądzie rodzina i życzeń, tych wysłanych i tych wypowiedzianych. Tyle radości niesie nam Boże Narodzenie. Trudno wyobrazić je sobie bez aniołów. To przecież archanioł Gabriel zwiastował Maryi, że pocznie i porodzi syna, to aniołowie obwieścili pasterzom nowinę o betlejemskim cudzie. Współczesny człowiek często zapomina o istnieniu aniołów. Tymczasem myśl o nich dodaje otuchy. To oni wspierają nas w codziennym życiu, strzegą naszych dróg. To właśnie tym posłańcom Boga poświęciliśmy chwilę uwagi na wieczorze kolęd zatytułowanym „Wielkie kolędowanie”, który odbył się 26 stycznia 2017 roku w Bibliotece i Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej.

Wielkie  podziękowania i ukłony składamy wykonawcom, którzy wzięli udział w koncercie i dzięki nim mogliśmy myślami wrócić do świątecznych dni.
Wykonawcami koncertu byli :

Szymon Kozyra, Pani Anna Paluch z córką Moniką, Pani Ewelina Brudniak, Pani Sylwia Zygmunt, Pan Łukasz Grabowski, Pan Tomasz Miazga oraz chór parafialny pod kierownictwem Pana Pawła Palucha.
Również serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy jak Trzej Królowie przybyli z darami i ugościli poczęstunkiem.