Kolejny mały czytelnik osiągnął swój cel!

Opublikowano 13 maja 2026, 07:42
Dziś swój Dyplom Małego Czytelnika w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek” odebrała Ola.
Serdecznie gratulujemy wytrwałości, systematycznych odwiedzin w bibliotece oraz zamiłowania do książek. Cieszymy się, że wspólnie możemy rozwijać czytelniczą pasję już od najmłodszych lat.
Olu, życzymy Ci wielu kolejnych fascynujących spotkań z książką i niekończącej się radości z odkrywania nowych historii!