Dyktando z Filii Bibliotecznej w Dębnie.
Biblioteka w Dębnie po raz kolejny zorganizowała biblioteczne dyktando. Tym razem do zmagań ortograficznych przystąpili uczniowie klasy VII z Zespołu Szkół w Dębnie.
Uczniowie napisali trzy dyktanda, każde w innym terminie. Następnie zostały one sprawdzone i ocenione w postaci przyznanych punktów, co pozwoliło wyłonić zwycięzców.
Dziękuję wszystkim uczniom klasy VII za chęć do wzięcia udziału w bibliotecznym dyktandzie oraz za zaangażowanie w każdej rundzie zmagań ortograficznych.;)









