Dyktando z Filii Bibliotecznej w Dębnie.

Opublikowano 21 maja 2025, 10:01

Biblioteka w Dębnie po raz kolejny zorganizowała biblioteczne dyktando. Tym razem do zmagań ortograficznych przystąpili uczniowie klasy VII z Zespołu Szkół w Dębnie.

Uczniowie napisali trzy dyktanda, każde w innym terminie. Następnie zostały one sprawdzone i ocenione w postaci przyznanych punktów, co pozwoliło wyłonić zwycięzców.

Dziękuję wszystkim uczniom klasy VII za chęć do wzięcia udziału w bibliotecznym dyktandzie oraz za zaangażowanie w każdej rundzie zmagań ortograficznych.;)